استاندارد BVK چیست؟

"ساخت آلمان"

برای نسل های متمادی است که این دو واژه در کنار هم مترادف کلمه هایی از قبیل بی نقص، با کیفیت و بهترین هستند. تمام این خصوصیات در مورد پیانوهای دیواری و گرندی که در آلمان ساخته می شوند صدق می کند.

"ساخت اروپا"

ساخت پیانو نیز یکی از دارایی های فرهنگ اروپا در حرفه ای ترین نوع خود است. اتحادیه اروپا تایید نموده است که شعار "ساخت اروپا" همان گسترش منطقی شعار " ساخت آلمان" است.

تعهد بین المللی سطح کیفی

پیانوسازان آلمانی گواهی "بی وی کی"را به عنوان نمادی از بالاترین سطح کیفیت و تجربه در طول قرون گذشته و همچنین به عنوان نماد تعهد خود خلق کرده اند تا شهرت خود را در سراسر جهان حفط نموده و زبانزد بودن کیفیت کالاهای خود را بیش از پیش به جهانیان اثبات نمایند. وفاداری، اعتقاد به خلاقیت در ساخت و ماندگاری ارزش دلایل قطعی خرید یک ساز از برندهای تراز اول جهان هستند.

اعضاء

به عنوان کنگره پیانوسازانی که در آلمان مستقر هستند، "انجمن فدرال پیانوسازان آلمان" امکان داشتن حق عضویت در این کنگره را به دیگر تولیدکنندگان پیانو در کشورهای مختلف اروپا می دهد. در هر دو مورد، گواهی "بی وی کی" با انتظار کیفی بسیار بالا و قابل اطمینان بودن تولیدات اعضای آن با یک روش عمل می کند و تمامی اعضا باید سنت دهه های گذشته را در تولیدات پیانوهای خود رعایت و مجسم نمایند.

اثبات گواهی مبداء

علامت های این روش اثبات، همان لوگوهای حفاظت شده ی"بی وی کی" هستند که بر روی تولیدات به چشم می خورند. این علامت ها به معنای سنتی کلمه اثبات همان "ساخت آلمان" معروفند. پیانوهایی که این نشان را بر خود دارند، کاملا از هر لحاظ بررسی شده اند و نمایندگی وارد کننده آن ها از امتحان های سختگیرانه ی مرسوم پیانوهای آلمانی سربلند بیرون آمده است. این لوگو تایید می کند که حق عضویت در انجمن فدرال پیانوسازان آلمان پرداخت شده و پیانو مورد تایید و تضمین این انجمن واقع شده است.

فروشندگان مجاز

فروش یک پیانو خوب باید توسط یک فروشنده ی مجاز صورت گیرد که محصول را می شناسد، مشاوره صحیح می دهد و خدمات پس از فروش را به بهترین شکل در اختیار خریدار قرار می دهد

 


http://pianos.de/en